قیمت ایزوگام در مارلیک

 قیمت ایزوگام در مارلیک
با پیشرفت تکنولوژی روز دنیا در زمینه‎های مختلف نمایندگی ایزوگام در مارلیک صنعتی محصولات عایق کاری نیز با استفاده از ایزوگام کرج مارلیک تکنولوژی اروپا و همگام شدن با پیشتازان صنعت ایزوگام دنیا رشد فراوانی داشته است که ایزوگام مارلیک یکی از مراکز پیشرفته تولید ایزوگام در سالهای گذشته قطب نمایندگی ایزوگام در مارلیک صنعتی دلیجان می‎باشد که بیشترین نیاز کشور و همچنین کشورهای همسایه نمایندگی ایزوگام در مارلیک را از بابت محصولات عایق بندی جواب گو می‎باشد.

 

نمایندگی ایزوگام در مارلیک

برخی از مزیت‎های نمایندگی ایزوگام دلیجان در مارلیک
۱- مهمترین مزیت این است که قیمت ایزوگام و نصب و اجرای آن باعث آلودگی زیست محیطی نمی‎شود.
۲- در فصل زمستان نیاز به پارو کردن برف پشت بام نیست؛ ایزوگام کرج مارلیک زیرا برف به خدمات ایزوگام در کرج نمی‎چسبد و نمایندگی ایزوگام در مارلیک نمی‎تواند به آن آسیبی وارد کند.
۳- به دلیل سبکی و مقاومت کششی و حرارتی(مقاوم بودن در مقابل سرما وگرما) به تنهایی یک عایق کامل جهت ایزولاسیون پشت بام، شیروانی ایرانیت، نمایندگی ایزوگام در مارلیک پی ساختمان، حمام(bathroom)، تونل های آبیاری، سردخانه‎ها، لوله‎های گاز و نفت، دامداریها، مرغداریها و… کاربرد دارد. همچنین از لحاظ وزنی نسبت به نمایندگی ایزوگام در مارلیک آسفالت و موزاییک سبک تر است و نمایندگی ایزوگام در کرج هنگام زلزله خطرات جانی کمتری دارد.
۴- در تولید آن بجز استفاده از ماده اولیه قیر اصلاح شده(بوسیله مواد پلیمری) از هفت نوع ماده شیمیایی و ایزوگام کرج گلشهر کانی مانند الیاف شیشه، الیاف پلی استر و غیره استفاده می‎شود.
۵- نصب سریعی دارد همچنین قیمت ایزوگام نسبت به روش ‎های دیگر کمتر است.
۶- به علت وجود الیاف شیشه در ساختار آن هرگز دچار پوسیدگی نمی‎شود نمایندگی ایزوگام در مارلیک و البته در مقابل اسیدها و ایزوگام مارلیک نفوذ گازهای شیمیایی نمایندگی ایزوگام در مارلیک و اشعه ماورا بنفش نیز مقاوم است.
۷- دارای حداقل ۱۰ سال ضمانت نامه کتبی شرکت سازنده ایزوگام در عظیمیه می‎باشد.
۸- شرکت‎های تولیدی ایزوگام دلیجان زیر نظر سازمان استاندارد فعالیت می‎کنند و پخش ایزوگام در کرج هیچ تخلفی مانند استفاده از قیر دمیده و مواد ضایعاتی به جای تیشو و پلی استر از دید کارشناسان اتحادیه پنهان نمی‎ماند.

نمایندگی ایزوگام در مارلیک

نمایندگی ایزوگام مارلیک در گذشته
نیاکان ما در گذشته از روش سنتی كاه گل برای عایق نمودن سقف‎ها استفاده می‎کردند که نمایندگی ایزوگام در مارلیک دردسرهای بسیاری هنگام بارندگی‎های شدید داشت، خدمات ایزوگام در کرج سپس روش قیرگونی و آسفالت که نمایندگی ایزوگام در مارلیک تا چهل سال گذشته مرسوم بوده جای آن را گرفت.

با گذشت زمان و آشنایی مردم از بحث ایزولاسیون و ن قیمت ایزوگام در مارلیک در پی آن مصرف قیر برای پوشش حفاظتی و رطوبتی عاملان توزیع آن را تشویق برای بهینه كردن و کارخانه ایزوگام کرج ساده نمودن جابجائی و عرضه این محصول نمود بطوری كه آن را به صورت لایه ای نازك با مقوا یا گونی كنفی نازكی با قیر آغشته بعد به شكل رول در بازار میفروختند که با پیدایش عایق‌های رطوبتی(ایزوگام) و مزیت‌های این نوع عایق‌ها به تدریج جای خود را به این عایق‌ها دادند.

 

در ابتدا تمام سطوحی که قرار است با عایق رطوبتی محافظت گردند می‏بایست نرم، تمیز و خشک شوند. و در جهت افزایش قابلیت چسبندگی عایق روی سطوح مورد نظر را قبل از نصب عایق با پرایمر و مشتقات قیری زود خشک شونده بپوشانید. تمام سطوح می‏بایست به طرف آبروها با شیب %۵ قرار داده شوند تا آب در سطح عایق نمایندگی ایزوگام در مارلیک تجمع نکند. نصب صحیح ایزوگام در کرج عایق رطوبتی نباید در دمای محیط کمتر از +۵ درجه و بیشتر از ۴۰ درجه سانتیگراد انجام گیرد. استفاده از وسایل نصب صحیح ایزوگام در کرج عایق، عبارتند از: گاز مایع ( کپسول ) شعله پخش کن استاندارد کمچه و ماله بندکنی، تیغ موکت بری، فندک جرقه‏ای، دستکش برزنتی کف چرم ساقه بلند تیغه لاستیکی دسته‏دار، جارو، کفش کف صاف و مواد کمک نصب عبارت از پرایمرها و مشتقات قیری سازگار با مشخصات عایق رطوبتی پیش ساخته مورد نصب استاندارد ایزوگام در کرج می‏باشد.

ایزوگام البرز
شعبه شمال البرز: 34436607
شعبه غرب البرز: 33537798
شعبه مرکزی و شرق البرز: 32720328
شعبه جنوب البرز: 36515587
شعبه شهریار و اندیشه : 02165562560
مدیریت : 09126631270

Add a Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.