قیمت ایزوگام در سرآسیاب

قیمت ایزوگام در سرآسیاب

شرکت ایزوگام گستران ارایه دهنده انواع ایزوگام دلیجان،ایزوگام بام گستر دلیجان،شرق مشهد،و اذر بام و حفاظ تبریر در تهران،کرج و حومه میباشد،شرکت ایزوگام گستران با اکیپ مجرب و حرفه ای با تجربه ۲۰ ساله و بیش از هزار قرداد موفق در سطح تهران و کرج میباشد خدمات ایزوگام در سطح تهران و کرج ارایه دهنده خدمات تعمیر عایق های قدیمی،لکه گیری با اکیپ مجرب و با تجربه به شرط اب بندی کامل در محل و تحویل مشتری میباشد شرکت ایزوگام گستران با اکیپ مجرب و حرفه ای امادگی عقد قرداد با اورگان های دولتی شرکت و شخصی میباشد،خدمات ایزوگام قبل از شروع کار ایزوگام،جابه جای کولر ،برداشتن انتن و درست کردن زیر سازی پشت بام رو برعهده میگیرد کارشناس های شرکت ایزوگام گستران در تهران و کرج اماده مشاوره رایگان و بازدید از محل و رهنمایی در مورد نوع ایزوگام مورد استفاده به همشهریان خدمات ارایه میدهد،جهت مشاوره با کارشناسان لطفا تماس بگیرید

 

خدمات شرکت ایزوگام گستران در انتخاب نصاب های خود نهایت دقت خود رو دارد و افرادی با تجربه و کارامد رو در اختیار دارد از این رو باعث شده است در مدت فعالیت خود در تهران و کرج موفق باشد

انواع ایزوگام
شرکت  قیمت ایزوگام در سرآسیاب  ارایه دهنده اونواع ایزوگام های درجه یک صادراتی برای همشهریان عزیز میباشد،با توجه به این که تعداد برند های ایزوگام در چند سال اخیر رشد بسیار زیادی داشته،از این رو شرکت ایزوگام گستران تلاش کرده تا بهترین نوع ایزوگام را برای همشهریان عزیز معرفی نماید،

نصاب های شرکت ایزوگام گستران از بهترین شرایط کاری و تجربه فوق العاده بالا که دارن،و با توجه به انتخاب صیحح ایزوگام که مشاوران ما در اختیار شما عزیزان میگزارد،بهترین کار ممکن و اببندی مناسب و ضمانت و بیمه نامه به شما ارایه میدهد.

شرکت ایزوگام گستران ارایه دهنده انواع خدمات ایزوگام قیرگونی اسفالت در تهران کرج و حومه را برای شما به ارمغان اورده است،و امید واراست که در این راه با تجربه خود بتواند درجامعه برای همشهریان عزیز اریه خدمت کند

ایزوگام چیست؟

ایزوگام یک نوع عایق آماده رطوبتی هست جهت عایق بندی محل مورد نظر برای جلو گیری از ورود اب و نم به قسمت عایق شده،اجزای اصلی ایزوگام قیر و الیاف مصنوعی است و عمر ایزوگام بستگی به نوع نگه داری ۱۰ تا ۱۵ سال است ایزوگام باپوشش دادن ناحیه موردنظرباعث افزایش عمر ساختمان میشود و همچنین ازواردشدن هزینه زیادبه ساختمان جلوگیری میکند.

 

ایزوگام به دو دسته تقسیم میشوند
۱_ ایزوگام های پلیمری

در این نوع از ایزوگام ها حدود ۶۰ تا ۷۰ درصد از قیرخالص استفاده می شود . برای تهیه ی این نوع از ایزوگام قیر ، مواد نفتی و چند نوع محصول پتروشیمی دیگر را با هم مخلوط می کنند واین مخلوط درکارخانه بصورت ایزوگام عرضه میشود. از جمله مواد دیگری که در این نوع ایزوگام استفاده می شوند می توان به پلی استر ، لایه ی آلومینیوم و تیشو اشاره کرد که ترکیب همه ی این مواد با هم می توانند لایه ای محکم ایجاد کنند که از نفوذ هرگونه مواد نفتی و آب جلوگیری میکند .

۲_ ایزوگام های دمیده

ماده ی اصلی برای ساخت این نوع از قیمت ایزوگام در سرآسیاب ها قیر است . که برای تهیه آن به یک مازوت یانفت کوره ای هوامی دمند. به همین دلیل به این نوع از ایزوگام ها ایزوگام های دمیده می گویند .قیردمیده درجه نفوذوحساسیت کمتری نسبت به تغییرات دماودرجه نرمی بیشتری نسبت به قیرخالص دارد. این نوع از ایزوگام نسبت به ایزوگام های پلیمری از قدرت وعمر کمتری برخوردار هستند که باعث می شود دارای ضریب نفوذ بیشتر باشند و مقاومت کمتری در برابر آب و مواد نفتی داشته با شند . از این نوع ایزوگام ها بیشتر در اندود کاری ، باتری موتور و ساخت ورق های پوشش بام استفاده می شود .
انواع ایزوگام ها براساس لایه های تشکیل دهنده ی آن

 

ایزوگام ها را براساس لایه های به کار رفته در آن ها نیز به چند دسته تقسیم می کنند که به آن ها اشاره می کنیم .

۱_ ایزوگام تک لایه

این نوع از ایزوگام ها از پلی استر دوخته شده اند که ضخامت کم و انعطاف پذیری بالا دارند . این ایزوگام بیشتر در مصارف داخلی کاربرد دارد.

۲_ ایزوگام دو لایه

در ساخت این نوع از قیمت ایزوگام در سرآسیاب علاوه بر مواد به کار رفته در ایزوگام تک لایه از تیشو نیز استفاده می شود که همین عامل باعث ضخامت و استحکام بالای این ایزوگام نسبت به ایزوگام تک لایه شده است . از این ایزوگام در مواردی که نیاز به استحکام بیشتری است استفاده می شود .

انواع ایزوگام ها براساس روکش های به کار رفته در ایزوگام

 

قیمت ایزوگام در سرآسیاب ها را براساس روکش های به کار رفته در آن نیز دسته بندی می کنند که هر کدام در جاهای مخصوص خودش به کار گرفته می شود .

۱_ ایزوگام با روکش آلومینیومی

در این نوع از ایزوگام ها از روکش آلومینیومی استفاده می شود . این نوع از ایزوگام بیشتر برای مکان هایی مناسب است که در معرض شدید نور آفتاب قرار دارند مثل پشت بام

۲_ ایزوگام بدون روکش آلومینیومی

این نوع از ایزوگام ها به دلیل نداشتن روکش مناسب برای مکان هایی که در معرض نور شدید آفتاب هستند استفاده نمی شوند بلکه از آن ها بیشتر در پی ها ، عایق کاری سرویس پهداشتی ، کف استخرها و … استفاده می شود .

ایزوگام البرز
شعبه شمال البرز: 34436607
شعبه غرب البرز: 33537798
شعبه مرکزی و شرق البرز: 32720328
شعبه جنوب البرز: 36515587
شعبه شهریار و اندیشه : 02165562560
مدیریت : 09126631270

Add a Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.