ایزوگام در مارلیک

ایزوگام در مارلیک کرج

با پیشرفت تکنولوژی روز دنیا در زمینه های مختلف نمایندگی ایزوگام در محصولات صنعتی مارلیک همچنین با استفاده از ایزوگام کرج مارلیک تکنولوژی اروپا و همگام شدن با پیشتازان صنعت ایزوگام دنیا رشد فراوانی دارد که ایزوگام مارلیک یکی از مراکز پیشرفته تولید ایزوگام در سالهای سال است نمایندگی گذشته قطب نمایندگی ایزوگام در مارلیک صنعتی دلیجان باشد اگر بیشتر کشور به شما احتیاج داشته باشد و همچنین نماینده همسایه نمایندگی ایزوگام در مارلیک را از بابت محصولات پیشنهادی پاسخ گو باشد.

نمایندگی ایزوگام در مارلیک

برخی از مزیت های نمایندگی ایزوگام دلیجان در مارلیک
۱- مهمترین مزیت این است که قیمت ایزوگام و نصب و اجرای آن باعث می شود محیط زیست محیطی ایجاد نشود.
۲- در فصل زمستان نیاز به پارو کردن برف پشت بام نیست ؛ ایزوگام کرج مارلیک باعث برف به خدمات ایزوگام در کرج نمی تواند چسبد و نمایندگی ایزوگام در مارلیک نمی تواند به آن آسیبی وارد شود.
۳- به دلیل سبکی و مقاومت کششی و حرارتی (مقاوم بودن در مقابل سرما و گرما) به تنهایی یک عایق کامل جهت ایزولاسیون پشت بام ، شیروانی ایرانیت ، نمایندگی ایزوگام در ساختمان مارلیک ، حمام (حمام) ، تونل های آبیاری ، سردخانه ها ، لوله های گاز و نفت ، دامداریها ، مرغداریها و… کاربرد دارد. همچنین از نظر وزنی نسبت به نمایندگی ایزوگام در مارلیک آسفالت و موزاییک سبک تر است و نمایندگی ایزوگام در کرج هنگام زلزله خطرات جانی کمتری دارد.
۴- در تولید آن بجز استفاده از ماده اولیه ویرایش (بوسیله مواد پلیمری) از هفت نوع ماده شیمیایی و ایزوگام کرج گلشهر کانی مانند الیاف شیشه ، الیاف پلی استر و غیره استفاده شود.
5- نصب سریعی نیز نسبت به روش های دیگر کمتر از ایزوگام قیمت دارد.
۶- به دلیل وجود الیاف شیشه در ساخت آن هرگز از دست پوسیدگی نمی توان نمایندگی ایزوگام در مارلیک و البته در مقابل اسیدها و ایزوگام مارلیک نفوذ گازهای شیمیایی نمایندگی ایزوگام در مارلیک و اشعه ماورا بنفش نیز مقاوم است.
۷- دارای حداقل 10 سال ضمانت نامه شرکت کتبی شرکت سازنده ایزوگام در عظیمیه باشد.
۸- شرکت های تولیدی ایزوگام دلیجان زیر نظر سازمان استاندارد فعالیت می کنند و پخش می کنند ایزوگام در کرج هیچ تخلفی استفاده نمی کند از قیر دمیده و مواد ضایعاتی به جای تیشو و پلی استر از دید کارشناسان اتحادیه پنهان نمی ماند.

نمایندگی ایزوگام در مارلیک

نمایندگی ایزوگام مارلیک در گذشته
نیکان ما در گذشته از روش سنتی کاه گل برای عایق نمودن سقف استفاده کرده است که ایزوگام در مارلیک  دردسرهای ناشی از بارندگی را تحت فشار قرار داده است ، خدمات ایزوگام در کرج پس از آن روش قیرگونی و آسفالت است که نمایندگی ایزوگام در مارلیک تا چه سال است گذشته مرسوم جایزه آن را گرفت.

با گذشت زمان و آشنایی مردم از بحث آزمایشی و نمایندگی ایزوگام در کرج در پی آن مصرف قیر برای پوشش حفاظت و رطبتی عامل توزیع آن را برای تشویق برای بهینه كردن و كارخانه ایزوگام كرج ساده نمود جابجائی و این محصول را نشان می دهد بطوری كه آن را به صورت لایه ای نازک با مقوا یا گونی كنفی نازكی با قیر آغشته بعد به شكل رول در بازار میفروختند كه با پیدایش عایق آنها رطوبتی (ایزوگام) و مزیت های این نوع اقلام به تدریج جای خود را به این عایق های موجود در اختیار شما قرار می دهد.

 

در تمام سطوحی که قرار است با حفاظت محافظت گردند می بایست نرم ، تمیز و خشک شود. و در جهت افزایش توانایی چسبندگی عایق روی سطوح مورد نظر قبل از نصب آایق با پرایمر و مشتقات قیری زود خشک شونده بپوشانید. تمام سطوح می بایست به طرف آبروها با شیب٪ 5 قرار می گیرند تا در سطح عایق نمایندگی ایزوگام در مارلیک تجمع نکند. نصب صحیح ایزوگام در کرج آایق رطوبتی اجازه نمی دهد در محیط زیست کمتر از +5 درجه و بیشتر از 40 درجه سانتیگراد انجام شود استفاده از وسایل نصب صحیح ایزوگام در كرج عایق ، عبارت از: گاز مایع (كپسول) شعله پخش كننده استاندارد استاندارد و ماله بندكنی ، تیغ موكت بری ، فندك جرقه ای ، دستكش برزنتی کف چرم ساقه بلند تیغه لاستیکی دسته دار ، جارو ، کفش کف صاف و مواد کمک نصب عبارت پرایمرها و مشتقات قیری سازگار با مشخصات عایق رطوبتی پیش از نصب ساخته شده استاندارد ایزوگام در کرج می باشد.

گونی كنفی آغشته پخش ایزوگام در كرج به قیر به عنوان عایق پیش ساخته جای خود را در بازار مصرف باز می شود و بعد از آن باعث می شود با اعمال فشار روی لایه قیر و اصلاح آن را با استفاده از آمیخته كردن تكنولوژی اروپا و استفاده از لایه پشم شیشه ( تیشو) به جایگاه مقوله و نمایندگی ایزوگام در مارلیک لایه پلی استر برای ایجاد مقاومت کششی در آن ، لایه عایق بام (ایزوگام) برای تولید نمایندگی ایزوگام کارخانه در بیش از سایر ساختمان ها چه در مرحله پیوند و فونداسیون و چه در ایزولاسیون دیوارها ، سرویس ها و پشت بام ، از عایق ایزوگام استفاده می شود.

ایزوگام البرز
شعبه شمال البرز: 34436607
شعبه غرب البرز: 33537798
شعبه مرکزی و شرق البرز: 32720328
شعبه جنوب البرز: 36515587
شعبه شهریار و اندیشه: 02165562560
مدیریت: 09126631270

Add a Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.