ایزوگام در فردیس کرج

انواع ایزوگام
ایزوگام در فردیس کرج
ایزوگام های موجود در بازار توسط شرکت های مختلف تولید کننده ایزوگام تولید می شود ، که هر یک از ویژگی های خود را دارند. بعضي از اين ايزوگام ها نامرغوب و غيراستاندارد بوده اند و از كيفيت كافي نبودنند ؛ نمایندگی ایزوگام در فردیس که پس از مدتی کارایی خود را از دست می دهد و در مقابل مقاومت مقاومت نمی کند.

در این مرحله فن های خشک کننده ، خشک کردن ایزوگام را انجام میدهند. در پایان ایزوگام وارد کنید رول کن حردگرد و به طول 10 متر حول میله ای مخلوط شکل ، رول (که به آن توپ گفته می شود) میگردد. بعد از رول شدن ، لایه بریده می شود و توسط پرتاپ کننده به بیرون پرتاپ گرفته می شود.

نمایندگی ایزوگام در فردیس

تولید ایزوگام
در این فرایند بسته بندی شده به نوعی محصول که تک لایه باشد یا دو لایه تیشو و پلی آستر وارد شود تشتک قیر استفاده می شود و با مواد پرایمری یا قیر دمیده آغشته شده است. سپس ضخامت لایه توسط مجرای خروجی تعبیر شده و در بالای تشتک تنظیم تنظیم میگردد. در مرحله بعد ورق آلومینیوم به لایه آغشته به مواد چسبیده و وارد حوض آب محاصره شد. لایه نمایندگی ایزوگام در فردیس پس از طی حوض آب و عبور از بین غلطک ها سرد میگردد. در مرحله بعد پلاستیک پشت لایه به آن اضافه می شود و لایه ایزوگام وارد می شود آسان ذخیره ذخیره سازی میگردد. آسان سازی باعث ذخیره سازی موقت لایه ایزوگام در دستگاه و جلوگیری از تولید می شود.

یک نوع ایزوآموز گونه ای است که ایزوگام را تولید می کند. از نظر مورفولوژیکی گام های یکسان این معلوم نیست که گامتها یکسان هستند ، اما آنها تفاوت ندارند. مخالف هیستوگرام است (همچنین آنزیمگامتر نامیده می شود) ، که از نظر مورفولوژیکی جداگانه مشخص شده است.

قیمت انواع ایزوگام

برخی از ایزوگام ها در کرج های تولید شده نیز دارای استاندارد و نمایندگی ایزوگام در فردیس از کیفیت و مرغوبیت بالایی هستند. برخی از این ایزوگام ها عبارتند از ایزوگام شرق ، ایزوگام بام گام عایق ، ایزوگام دلیجان ، ایزوگام شرق مشهد ، ایزوگام بام گستر ، ایزوگام سینا بام ، ایزوگام گل پوشش ، ایزوگام آذرگام تبریز ، ایزوگام سراپوش دلیجان ، ایزوگام من بازار ایزوگام و عایق های طباطبایی ممکن است.

ایزوگام البرز
شعبه شمال البرز: 34436607
شعبه غرب البرز: 33537798
شعبه مرکزی و شرق البرز: 32720328
شعبه جنوب البرز: 36515587
شعبه شهریار و اندیشه: 02165562560
مدیریت: 09126631270

Add a Comment

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.